Máte na nás dotaz?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
info@velvetsound.net |
|
+420 603 481 984 |
Antelope ZEN STUDIO
| Orientační cena bez DPH |
50 592 CZK2 024 EUR |
|---|---|
| Cena s DPH |
61 216 CZK2 449 EUR |
Zen Studio je profesionální univerzální studiový interface, obsahující 12 mikrofonních preampů, 12 AD převodníků a 4 nástrojové vstupy: Dále obsahuje 2 výstupy na monitory a 2 sluchátkové výstupy. Digitální I/O: ADAT a SPDIF. To vše připojitelné USB rozhraním.
Zen Studio je samo o sobě kompletní špičkový studiový systém, který může spolehlivě fungovat ve studiu i při mobilních nahrávacích projektech. Stačí jen zapojit USB.
Zen Studio je samo o sobě kompletní špičkový studiový systém, který může spolehlivě fungovat ve studiu i při mobilních nahrávacích projektech. Stačí jen zapojit USB.
Inputs
| Analog Inputs | 4 x Mic / Line Instrument on XLR combos on the front 8 x Mic / Line on XLR combos on the rear 8 x Lines on DB25 (8 channels) |
| Analog Inserts | 2 x Inserts on TRS (inputs 1,2) |
| Digital Inputs | 2 x ADAT (up to 16) 1 x S/PDIF |
| World Clock Input | 1 x Input @ 75 Ohms 3Vpp on BNC 32 - 192kHz |
Outputs
| Analog Outputs | 8 x Lines on DB25 (8 channels) 1 x Monitor out on TRS (2 channels) 2 x Stereo Headphone outs on TRS (4 channels) |
| Digital Outputs | 2 x ADAT |
| USB I/O | USB 2.0 Hi-Speed; Data stream up to 480 Mbits/192kHz, 24 channels I/O, Type B |
| Word Clock Output | 1 x Outputs @ 75 Ohms 3Vpp on BNC 32 - 192kHz |
D/A Converter
| Dynamic Range | 118dB |
| THD + N | -98 dB |
A/D Converter
| Dynamic Range | 118dB |
| THD + N | -105 dB |
Mic Preamp
| Gain: | 0,10 – 65 dB |
| THD + N | -108 dB |
Clock Specs
| Clocking System | 4th Generation Acoustically Focused Clocking 64-bit DDS Oven Controlled Crystal Oscillator |
| Clocking Stability | <+/-0.02 ppm, oven controlled at at 64.5ºC/ 148.1ºF |
| Clock Aging | < 1 ppm per year |
| Clock Calibration | <+/-0.001 ppm |
| Sample Rates (kHz) | 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 |
Additional Information
| Operating Temperature | 0-50ºC/32- 122ºF |
| Weight | 2 kg/4.41 lb approx. |
| Dimensions (approx.) | Width: 418 mm/16.8” Height: 45 mm/1.8” Depth: 145 mm/5.8” |
| Power Supply | DC Universal Input 18V |
| Power Consumption: | 25 Watts Max |
| In The Box: | Zen Studio Portable Audio Interface DC Power Supply USB cable Quick Start Guide Warranty card |






