Máte na nás dotaz?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
info@velvetsound.net |
|
+420 603 481 984 |
Neumann TLM49
| Orientační cena bez DPH |
31 025 CZK1 241 EUR |
|---|---|
| Cena s DPH |
37 540 CZK1 502 EUR |
| Dostupnost | skladem u dodavatele |
TLM 49 Studiový mikrofon v provedení „retro“. Charakteristické „teplé“ podání hlasu, ideální pro zpěv. Kapsle legendárních typů M 49 a U 47 s kardioidní charakteristikou. Balení obsahuje pružný závěs. TLM 49 je nový velkomembránový mikrofon ve stylu retro. Má kardioidní snímací charakteristiku a „teplé“ podání zvuku, zvláště přizpůsobené pro snímání zpěvu. Vnější provedení mikrofonu je inspirováno legendárními typy M 49 a M 50 z padesátých let 20. století, s typickou barvou „matný nikl“. Snímací systém využívá kvalitu proslulé mikrofonní kapsle K 47, která je použita i u typů M 49 a U 47. Z toho důvodu je i barva zvuku obdobná těmto mikrofonům. Kombinace provedení retro s ověřenou technologií Neumann zajišťuje mikrofonu nízký vlastní šum a vysoký zisk. TLM 49 byl vyvíjen jako vokální mikrofon, nicméně je vhodný i pro snímání nástrojů v profesionálních studiích. Vyrábí se v provedení matný nikl.
| Acoustical operating principle | Pressure gradient transducer |
| Directional pattern | Cardioid |
| Frequency range | 20 Hz ... 20 kHz |
| Sensitivity at 1 kHz into 1 kohm | 13 mV/Pa |
| Rated impedance | 50 ohms |
| Rated load impedance | 1 kohms |
| Equivalent noise level, CCIR 1) | 23 dB |
| Equivalent noise level, A-weighted 1) | 12 dB-A |
| Signal-to-noise ratio, CCIR 1) (rel. 94 dB SPL) | 71 dB |
| Signal-to-noise ratio, A-weighted 1) (rel. 94 dB SPL) | 82 dB |
| Maximum SPL for THD < 0.5 % 2) | 110 dB |
| Maximum SPL for THD < 5 % 2) | 129 dB |
| Maximum output voltage for THD < 5% 2) | -1 dBu |
| Dyn. range of the mic. amplifier /A-weighted, 0.5 % 2) ) | 98 dB |
| Dyn. range of the mic. amplifier /A-weighted, 5 % 2) ) | 117 dB |
| Supply voltage (P48, IEC 61938) | 48 V ± 4 V |
| Current consumption (P48, IEC 61938) | 3.2 mA |
| Matching connector | XLR 3F |
| Weight | 825 g |
| Diameter | 78 mm |
| Length | 165 mm |
1) according to IEC 60268-1; CCIR-weighting acccording to CCIR 468-3, quasi peak; A-weighting according to IEC 61672-1, RMS 2) measured as equivalent el. input signal, k 2 dominant |






