Máte na nás dotaz?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
info@velvetsound.net |
|
+420 603 481 984 |
Sennheiser e902
| Orientační cena bez DPH |
3 925 CZK157 EUR |
|---|---|
| Cena s DPH |
4 749 CZK190 EUR |
| Dostupnost | skladem u dodavatele |
e 902 je dynamický kardioidní nástrojový mikrofon pro ozvučení velkých bubnů (kopáků), comba basových kytar, tuby a jiných basových nástrojů.
Vlastnosti
- Frekvenční rozsah upravený pro basové nástroje
- Velice rychlá zvuková odezva
- Integrovaná klipsna pro uchycení na mikrofonní stojan
- Kompenzační cívka na potlačení brumu
- Snímací systém s uchycením shock mount
- Výjimečně čisté a jasné nejhlubší basové signály
- Robustní celokovové tělo
Obsah balení
- Mikrofon e 902
- Transportní obal HHP e
- Návod k použití
| Typ snímače (mikrofonu): | dynamický |
| Směrová charakteristika: | kardioida |
| Frekvenční rozsah: | 20...18 000 Hz |
| Citlivost: | 0,2 mV/Pa, (@60 Hz):0,6 mV/Pa |
| Jmenovitá impedance: | 350 Ohm |
| Min.zatěžovací impedance: | 1000 Ohm |
| Konektor: | XLR-3-M |
| Hmotnost: | 440 g |
| Rozměry: | 128,5 x 60 mm |






