Máte na nás dotaz?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
info@velvetsound.net |
|
+420 603 481 984 |
Sennheiser e912
| Orientační cena bez DPH |
5 675 CZK227 EUR |
|---|---|
| Cena s DPH |
6 867 CZK275 EUR |
| Dostupnost | skladem u dodavatele |
e 912 je kondenzátorový mikrofon s polosférickou kardioidní charakteristikou. Je speciálně přizpůsobený pro snímání nástrojů, zpěvu i mluveného slova a je zvláště vhodný pro klavír, divadelní vystoupení a konference, případně i řečnické pulty. Pro maximální splynutí s prostředím se e 912 vyrábí v barvě smetanově bílé nebo černé (e 912 Bk, číslo produktu 500647).
Vlastnosti
- Frekvenční rozsah i citlivost je optimalizovaná pro nástroje, zpěv a mluvené slovo
- Nenápadné, ploché provedení
- Gumová podložka pohlcující otřesy
- Pozlacený konektor XLR
- Výjimečně robustní, odolný proti rozšlápnutí
- Montážní otvory pro pevné instalace
- Vestavěný předzesilovač
Obsah balení
- Mikrofon e 912
- Transportní pouzdro/sáček
| Typ snímače (mikrofonu): | kondenzátorový |
| Směrová charakteristika: | polosférická kardioida |
| Frekvenční rozsah: | 20 … 20 000 Hz |
| Citlivost: | 10 mV/Pa |
| Jmenovitá impedance: | < 100 Ohm |
| Min.zatěžovací impedance: | 1000 Ohm |
| Fantomové napájení: | 48 V |
| Napájecí proud: | 1.1 mA |
| Konektor: | XLR-3-M |
| Hmotnost: | cca 550 g |
| Rozměry: | 126,5 x 105 x 26,5 mm |






