Máte na nás dotaz?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
info@velvetsound.net |
|
+420 603 481 984 |
Dynamický kardioidní mikrofon MD 421 II je jedním z nejznámějších mikrofonů na světě. Se svojí špičkovou kvalitou zvuku je vhodný pro použití v nahrávacím i vysílacím prostředí. Je výborný pro snímání klavíru nebo bicích (tomy, kopák). Možnosti jeho použití výrazně rozšiřuje pětipolohový přepínač úrovně basů. Barva mikrofonu je černá, mřížka je vyrobena z ušlechtilé oceli.
Vlastnosti
- Robustní profesionální mikrofon
- Pětipolohový přepínač úrovně basů
- Velmi čistá reprodukce
- Účinné potlačení zpětné vazby
Obsah balení
- mikrofon MD 421 II
- držák MZA 421
| Typ snímače (mikrofonu): | dynamický |
| Směrová charakteristika: | kardioidní (ledvinová) |
| Frekvenční rozsah: | 30 … 17 000 Hz |
| Citlivost: | 2,0 mV/Pa ± 3 dB |
| Jmenovitá impedance: | 200 Ohm |
| Min.zatěžovací impedance: | 1000 Ohm |
| Konektor: | XLR-3-M |
| Hmotnost: | 385 g |
| Rozměry: | 215 x 46 x 49 mm |






